5-ti leté výročí od založení

5-ti leté výročí od založení


28.03.2019 před 5ti lety byl založený klub Panama Cat Club mnou ( Markem Holým), od té doby klub ušel kus cesty, díky některým našim členům jsme postupně celkem 3x změnily vzhled našich rodokmenů a jednou jsme změnily logo, vše k lepšímu. každý rok pořádáme akce na Vánoce kde oceňujeme naše členy a také pořádáme výstavy.

Od založení jsme se krásně rozrostly, naše členy najděte nejen V ČR ale i na Slovensku, USA a v Kanadě.

V naší organizaci již najdete plemena typu : Sphynx, Siamská kočka a Orientální kočka, Mainská mývalí kočka, Ragdoll, Britská kočka, Perská kočka, Devon Rex, a nové kočičí plemeno Minuet.

Jsem rád že jsem Vašim prezidentem a těší mě spolupráce s Vámi milí členové, a proto rád budu za chovatelské úspěchy rozdávat ,, Cenu PANAMA ,, jako ocenění přínosem pro klub.

Teď dáme výherné fotografie k 5ti letům, kdo se neumístil přesto děkuji za účast.


Výherci jsou všichni na prvním místě, tato soutěž nemá stupně pro vítěze, Gratulace: Jolana Pišová B.Com, Kristin Michelle Prust, Hana Chmelová, Dagmar Kuricová, Finková Liláková Jiřina, Jana Richterová, Růžena Sekaninová ( Opletalová ), Jana Kovářová

Velká gratulace

Zde pro výherce tyto poháry :


Dále bych chtěl poděkovat speciálně jistým chovatelům co od založení Panamy přispěli úspěchy do organizace, a to : Jiří Zídek a Jenifer Zídková za marketing, Mgr. Šárce Rovenské Brošové za marketing, Evě Dostálové za významnou činnost při založení klubu, Andree Francové za chovatelské úspěchy při přivedení nových plemen do organizace a paní Růženě Sekaninové ( Opletalové) taktéž za nové plemeno v klubu a významné chovatelské úspěchy.

Každý rok budu oceňovat úspěchy chovatelů a rozdávat ,, CENA PANAMA ,, všem kdo s něčím uspějí či pomohou organizaci vyrůst. Každý rok v březnu kdy Panama bude mít narozeniny budeme tuto cenu udělovat.

S pozdravem Váš prezident Marek Holý